M and H SPGA Championship OOM Qualifier 1 tee times
Round 1: Crieff Golf Club, Tuesday, August 29
1 7:30 Steven Dunsmore, Falkirk Tryst GC
Paul Brookes, Pitreavie GC
1 7:40 Ewan Macpherson, Auchenharvie G Complex
Shaun McAllister, Bruntsfield Links GS
1 7:50 Alan McCandlish, Loch Lomond GC
Michael Bradfield, Elie Links
1 8:00 Paul Jamieson, Dunblane New GC
Stephen Craig, Craig Golf 79
1 8:10 Kenny Hutton, Downfield GC
Ian Taylor, Drumpellier GC
Adam David Wills, Lanark GC
1 8:20 Alasdair McDonald, Dunnikier Park GC
Chris McQueen, Greaves Sports Ltd
Russell McIntyre, Gullane GC
1 8:30 Cameron Donaldson, Craigielaw GC
Fraser Malcolm, Glen GC
Andrew Burns, Bothwell Castle GC
1 8:40 Euan MacDonald, Musselburgh GC
Euan Campbell, Paisley GC
Christopher McMaster, Downfield GC
1 8:50 Myles Cunningham, Kings Acre GC
Jamie Allan, Peebles GC
David Knapp, American Golf
1 9:00 Kenny Monaghan, Linlithgow GC
Paul Malone, Braid Hills GR
Craig Sutherland, Cherry Lodge GC
1 9:10 Kenneth McLean, Whitecraigs GC
Jorden Ferrie, Royal Dornoch GC
Harry Burness, Paul Lawrie GC
1 9:20 Alan Reid, West Lothian GC
Ross Munro, Duddingston GC
Ross Leeds, Archerfield Links
1 9:30 Scott Ross, Turnhouse GC
Iain Deacon, Loch Lomond GC
Lee Vannet, Craibstone GC
1 9:40 Malcolm Murray, Brora GC
Ciar Porciani, Trump Turnberry Resort
Jamie Fraser, Renaissance Club
1 9:50 David Stein, Ranfurly Castle GC
Greg Paxton, Ralston GC
Ian Anderson, Colville Park GC
1 10:00 Jordan James Fraser, Prestwick GC
Ross McConnachie, Peterculter GC
Katy McNicoll, Gullane GC
1 10:10 Craig Goodwin, Strathlene GC
Scott Grant, Scotscraig GC
Martin Pottinger, American Golf
1 10:20 Jennifer Potter, Loch Lomond GC
Hannah Robb, Elie Links
Fraser McKenna, Caldwell GC
1 10:30 Graeme McDougall, Elie Links
David-Ross Nicol, Dundonald Links
Rodger Clarke, Golf Dedication Centre
1 10:40 Gareth Hardy, Prestwick St Nicholas GC
Daniel Flannery, Renaissance Club
Cameron Farrell, Cardross GC
1 10:50 Derek Ramsay, Moray GC
Sean Fay, Carnoustie GL
Fraser Thomson, Trump Turnberry Resort
1 11:00 Stuart Fisher, Portpatrick Dunskey GC
Craig Matheson, Falkirk Tryst GC
Ian Brown, Newent GC
1 11:10 Campbell Steven, Strathclyde Park GC
Stephen Wilson
James Dick, Duddingston GC
Complete information is available at Tournament Information Page (TIP)
0 Comments:
Post a Comment
<< Home